ATV50/110 Carburetor Round Bowl atv carb atv125 atv90 carb
Payment:
  • Visa
  • MasterCard
  • Paypal
Stock:
3 Available
Condition:
Brand new
Pit Bike 18mm carburettor and K+N air filter. The 18mm is the diameter of the inlet from the carburettor to the inlet manifold
The diameter of the slide chamber under the screw top cap is 16mm
50mm centre to centre bolt holes